Plan imprez sportowych
Plan imprez sportowych
terminarz dnia 05.03.2023
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „POWITANIE WIOSNY" DLA DRUŻYN NIEZRZESZONYCH
Miejsce: Hala Sportowa ul. Warzawska 294A
Kategoria:
Turnieje piłkarskie
Data:
2023-03-05
Godzina: 9:00
Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w XIV Turnieju Halowej Piłki Nożnej dla drużyn niezrzeszonych "Powitanie Wiosny" o Puchar Dyrektora BOSiR Bieruń.
Rodzaj turnieju: OPEN - dla drużyn niezrzeszonych.
Data turnieju: 05.03.2023 (niedziela).
Zapisy do dnia: 28.02.2023, godz. 15.00
Maksymalna ilość drużyn: 15 - Obowiązuje kolejność zgłoszeń!
Zapisy do dnia: 28.02.2023, godz. 15.00
Maksymalna ilość drużyn: 15 - Obowiązuje kolejność zgłoszeń!
Maksymalna ilość zawodników w drużynie: 12
Jak zgłosić drużynę: SMS: 577-688-622 lub e-mail:
Kto może wziąć udział w turnieju: Drużyny amatorskie, zawodnicy niezrzeszeni.
Miejsce rozegrania turnieju: Hala Sportowa ul. Warszawska 294A, Bieruń.
Wpisowe do turnieju: 150 zł od drużyny należy wpłacić gotówką w dniu turnieju.
Pozostałe ważne informacje: Zamieszczono w regulaminie turnieju.
Kto może wziąć udział w turnieju: Drużyny amatorskie, zawodnicy niezrzeszeni.
Miejsce rozegrania turnieju: Hala Sportowa ul. Warszawska 294A, Bieruń.
Wpisowe do turnieju: 150 zł od drużyny należy wpłacić gotówką w dniu turnieju.
Pozostałe ważne informacje: Zamieszczono w regulaminie turnieju.
Mecze rozgrywane będą w trzech grupach, każdy z każdym, 1x15 min., awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy + dwie drużyny z III miejsc z najlepszym bilansem (pkt, bilans bramek, więcej bramek strzelonych). W fazie pucharowej ćwierćfinały, półfinały, mecz o III miejsce i mecz finałowy.
Zgłoszone drużyny:
Stawy Bieruń, Centrum Bieruń, Homera, Marsal, AKS Bieruń, OLDBOYS KS Piast Bieruń Nowy, ZKS Rynek Bieruń, Inny Zespół Czechowice, ANTRAX Tychy, Silesia Bojszowy, NO NAME Tychy, KS Brzeźce, Zdrowia Mantrans Jedlina, NO NAME TEAM Katowice, Koneserzy Futbolu, AKS Tornado Tychy.
ZAPISY ZAKOŃCZONE!
Stawy Bieruń, Centrum Bieruń, Homera, Marsal, AKS Bieruń, OLDBOYS KS Piast Bieruń Nowy, ZKS Rynek Bieruń, Inny Zespół Czechowice, ANTRAX Tychy, Silesia Bojszowy, NO NAME Tychy, KS Brzeźce, Zdrowia Mantrans Jedlina, NO NAME TEAM Katowice, Koneserzy Futbolu, AKS Tornado Tychy.
ZAPISY ZAKOŃCZONE!
GRUPA A
Marsal, Zdrowia Mantrans Jedlina, Silesia Bojszowy, No Name Tychy, No Name Team Katowice, Oldboys KS Piast Bieruń Nowy
Zbiórka na obiekcie: 8:30 Rozpoczęcie: 9:00 Czas gry: 1x12 min.
Rozpiska meczy w grupie A
Marsal, Zdrowia Mantrans Jedlina, Silesia Bojszowy, No Name Tychy, No Name Team Katowice, Oldboys KS Piast Bieruń Nowy
Zbiórka na obiekcie: 8:30 Rozpoczęcie: 9:00 Czas gry: 1x12 min.
Rozpiska meczy w grupie A
GRUPA B
Koneserzy Futbolu, Centrum Bieruń, Antrax Tychy, Homera, AKS Tornado Tychy
Zbiórka na obiekcie: 11:15 Rozpoczęcie: 11:30 Czas gry: 1x12 min.
Rozpiska meczy w grupie B
Koneserzy Futbolu, Centrum Bieruń, Antrax Tychy, Homera, AKS Tornado Tychy
Zbiórka na obiekcie: 11:15 Rozpoczęcie: 11:30 Czas gry: 1x12 min.
Rozpiska meczy w grupie B
GRUPA C
AKS Bieruń, ZKS Rynek Bieruń, Stawy Bieruń, Inny Zespół Czechowice, KS Brzeźce
AKS Bieruń, ZKS Rynek Bieruń, Stawy Bieruń, Inny Zespół Czechowice, KS Brzeźce
Mecze ćwierćfinałowe:
Para 1: A1 vs B3 lub C3,
Para 2: B1 vs A3 lub C3,
Para 3: C1 vs A2,
Para 4: B2 vs C2
Para 1: A1 vs B3 lub C3,
Para 2: B1 vs A3 lub C3,
Para 3: C1 vs A2,
Para 4: B2 vs C2
Półfinały:
Wygrany P1 vs Wygrany P3
Wygrany P2 vs Wygrany P4
Mecz o III miejsce
Finał
Finał